co u nas słychać

12.10.2016

Publikacja w magazynie ArchIdea

Jeden z naszych najnowszych projektów, wnętrza My Spa, opublikowany w magazynie ARCHIDEA. O projekcie dowiecie się więcej w zakładce Wnętrza Komercyjne.

czytaj więcej

12.10.2016

Współpraca ekspercka z portalem Dekorian Home

W ramach współpracy eksperckiej z portalem Dekorian Home podpowiadam jak w niecodzienny sposób wykończyć ściany. Wszystkich poszukujących inspiracji zapraszam do lektury artykułu pod linkiem: http://dekorianhome.pl/trendy/trend/24-Moetypowe-wykończenia-ścian. Stawiamy na kreatywne i oryginalne rozwiązania!

czytaj więcej

16.08.2017

Publikacja w miesięczniku ARCHITEKTURA murator

W sierpniowym numerze miesięcznika ARCHITEKTURA murator prezentacja projektu nad którym pracujemy w naszym biurze. Dworzec PKS w Kielcach to budynek kultowy a jego charakterystyczna sylwetka przypominającą statek kosmiczny jest bardzo rozpoznawalna. Prezentacja projektu wnętrz dworca wkrótce na naszej stronie.

czytaj więcej

05.12.2017

Oddanie dokumentacji projektu centrum komunikacyjnego w Kielcach

Kilka dni temu przekazana została Inwestorowi dokumentacja wykonawcza projektu Centrum Komunikacyjnego w Kielcach. Realizacja projeku rusza na początku roku 2018.

czytaj więcej

24.08.2018

Zaczynamy kolejną inwestycję

Na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy w Morawicy jako Generalny Wykonawca realizujemy wnętrze Sali Ślubów. Prezentacja projektu na naszej stronie. Inwestycja będzie zakończona we wrzesniu.

czytaj więcej